Sure Bety

"SureBety" Czyli zakłady które dają prawię 100% pewność wygranej!

Czym dokładniej są Sure Bety: Są to zakłady pojawiające się od czasu do czasu, kiedy oferta bukmachera ma źle sprecyzowane stawki, a my obstawiając na wszystkie możliwe zakończenia wygrywamy gotówkę.

Na czym to polega: Zasada działania Sure Betów jest dosyć proste, trzeba jednak pamiętać, że aby zacząć obstawiać wydarzenia należy zgromadzić kilka podstawowych informacji, takich jak działanie kalkulatora sure betów, czy odpowiedniego kapitału na początek. Działanie takich zakładów, można wytłumaczyć w bardzo prosty sposób na meczach piłki nożnej. Wybieramy odpowiedni mecz oraz typujemy wszystkie trzy rozwiązania, czyli remis, porażka oraz zwycięstwo. Trzeba pamiętać, że aby wygrać sumę która pozwoli nam wyjść na plus należy dobrać odpowiedni zakład oraz stawki na dane rozwiązanie ( w tym właśnie pomaga nam kalkulator sure betów).

W tej chwili, wielu ludzi korzysta już z takiej opcji. SureBety stają się coraz bardziej popularne, jednak nie jest to opcja dla małych graczy, beż dużego kapitału oraz masy wolnego czasu na starcie raczej nie uda nam się zarobić kokosów. Uważam jednak, że mimo wszystko warto spróbować !Autor

BRU.pl Opublikowano 26 czerwca 2014, 19:27
Wyświetleń: 788